Na scénu! je projekt s jednoduchým posláním. Spojit talentované lidi a ty, kteří právě takové hledají. Vznikl jednoduchou potřebou sdružit zajímavý program k propagaci obchodními zástupci pro různé akce, jako jsou městské slavnosti, plesy, svatby, narozeninové oslavy a podobně.

Určitě odpovíš ANO na jednu z následujících otázek:

Umíš něco co bys chtěl předvést? Registruj se do katalogu Na scénu!

Znáš někoho talnetovaného? Pošli mu odkaz: Na scénu!

Chystáš akci a hledáš talenty? Najdi zajímavý program v Katalogu talentů – Na scénu!

Znáš někoho kdo plánuje nějakou akci? Pošli mu odkaz: Katalog talentů – Na scénu!

„Prosím pomoz nám spojit ty, kteří něco umí, s těmi co někoho takového hledají! Díky!“

Jak to děláme

Snažíme se najít všechny talenty, které ještě nejsou v katalogu . Propagujeme jejich činnost a snažíme se doporučovat organizátorům jejich program. Máme pár obchodních zástupců, kteří hledají příležitosti pro naše členy. Propagace probíhá samozřejmě i prostřednictvím internetového marketingu, který je zaměřen na kategorie katalogu Na scénu! Často hledáme i na naše akce talentované lidi, rádi zveme naše členy!

Tým

Náš tým tvoří programátor, grafik, fotograf, kameraman, audio guru, copywriter, odborník na vyhledávače, specialista na PPC reklamu, marketingový specialista, obchodníci a spousta dalších lidí, kteří nám občas s něčím pomohou a hlavně všehny naše talenty, které se zaregistrovaly do talentového katalogu Na scénu!